Меню
Зв'язатися зі мною
Ваша електронна пошта*
Як до Вас звертатися?
Ваш телефон*
Ваше звернення до мене*
Ваше звернення охороняється адвокатською таємницею.
Поля з * - обов'язкові для заповнення.

Вбивство за статтею 115 КК

Матеріали для використання у практиці адвокатів
Ірина Кузіна
автор,
адвокат Адвокатського об'єднання "Barristers",
понад 15 років практики
Опубліковано вперше: 21 грудня 2020

Хоч назва цього блогу White Collar Blog, проте як адвокат з кримінальних справ маю у роботі кілька проваджень за статтею 115 КК - вбивство, або умисне протиправне позбавлення життя іншої особи. Тут зберу інформацію, що може згодитися колегам у практичній роботі.

Вебінар від 17 грудня 2020 для клубу Pravokator

17 грудня 2020 о 16-00 год. відбувся вебінар "Проблемні питання пов'язані з кваліфікацією кримінальних правопорушень проти життя та здоров'я особи (ст. 115 КК України)", на якому ми поговорили про вбивство – злочин проти життя, який залишається недостатньо дослідженими або є дискусійними, внаслідок чого спостерігається неоднозначне тлумачення правових норм, що його регулюють відповідальність за його скоєння тому постає необхідність поглибленого дослідження відповідного проблемного питання.

Для детального огляду основних проблемних питань пов'язаних з кваліфікацією злочинів проти життя спікеркою запросили Ірину Кузіну – адвокатку Адвокатське об'єднання «Barristers», спеціалізація якої кримінальне право та кримінальний процес.

Модератор дискусії - Марина Старовойтова.

Під час заходу висвітлені такі питання:
  • Об'єкт та суб'єкт злочину;
  • Проблеми співучасті;
  • Розмежування умислу та необережності;
  • Особлива жорстокість;
  • Зміст і спрямованість умислу.
Слайди до вебінара
Посилання на використану судову практику:
Зауваження та пропозиції до матеріалу будуть щиро вітатися. Пишіть мені через контактну форму (у правому верхньому куті екрана).
Копіювання статті або її частин без письмового дозволу автора заборонено. Для отримання такого дозволу прошу зв'язатися через контактну форму (у правому верхньому куті екрана).